How i rent

How i rent

Nasıl Kiralarım?

Web sitemizden beğendiğiniz size uygun evi kiralamak için hemen geniş portföyümüzden size en uygun evi seçin. Beğendiğini eve ait sayfamızdan tatil yapmak istediğiniz tarih aralığınızı seçip konaklama yapacak kişi bilgilerini de girerek rezervasyon isteği göndermeniz gerekmektedir. Kişi sayısının doğru girilmesi size en uygun evi önerebilmemiz için ve kiralayacağınız eve girişte sorun yaşamamanız için önemlidir. Rezervasyon kaydının tarafımıza ulaşmasının ardından hemen müşteri temsilcilerimiz rezervasyon onayı için sizinle iletişime geçecektir.

Nasıl Ödenir?
Beğendiğiniz eve ait web sayfamızda berilirtilen toplam tutarın minimum ön ödeme tutarını (Kapora) havale, eft veya kredi kartı yoluyla Yelken Turizm Bayram KAYA şirketimize ait şirket banka hesaplarımıza alınınca tarafınıza Kiralama Sözleşmesi yollanır. Siz, bu sözleşmeyi doldurup, imzalayıp bize geri gönderdiğinizde rezervasyonunuz tamamlanmış olup size seyahat belgeleriniz yollanır. Geri kalan ücret ise eve girişte ev sahibine veya ev sahibi tarafından size bildirilen yetkili kişiye ödeyebilirsiniz.

Kiralama  ücretine neler dahildir?
Web sayfasımızda aksi belirtilmedikçe kiralama süresi içindeki elektrik, su, wifi, kablolu tv kullanımı kiralama ücretine dahildir. Kiralama sırasında websayfamızda gösterilen ücret dışında herhangi bir ek ücret ödemezsiniz.

Hasar depozitosu nedir?
Hasar depozitosu kiraladığınız evlerin içerisinde bulunan eşyalarda meydana gelmesi muhtemel hasarlar için ev sahipleri tarafından belirlenir ve girişte ev sahibi tarafından tahsil edilir. Tatilinizin bitiminde herhangi bir hasar meydana gelmemesi durumunda çıkış gününü tarafınıza hemen iade edilir. Depozito miktarı villadan villaya değişkenlik göstermektedir. Depozito tutarı ortalama 1.000 TL - 5.000 TL'dir.

Minimum kaç gece kiralama yapabilirim?
Minimum kiralama evin durumuna ve kiralama yaptığınız zamana göre değişmektedir. Genelde yoğunluğun az olduğu aylarda 2-3 gece, Temmuz-Ağustos gibi yoğun aylarda ise minumum kiralama 4 gecedir. Minimum kiralama süreleri ev sahipleri tarafından belirlenmektedir.

Giriş çıkış saatleri nedir ?
Giriş saati:  Giriş günü 16:00 - 18:00 arasıdır.

Çıkış saati: Çıkış günü en geç 10:00 dır.

WhatsApp Support! Whatsapp
Müşteri Temsilcileri
CREATE RESERVATION
Dates Available
Check-in Time : Check-out time :
Accommodation Amount :
Electricity Fee :
Cleaning Fee :
Total amount :
Advance payment :
Remaining Entry :
AVAILABILITY CALENDAR
MüsaitAvailable
DoluFull
Ödeme BekliyorAwaiting Payment
Giriş-Çıkışcheck-in-check-out
Özellik Property
General features
Kitchen Information
Hall Information
Pool Garden Information
Fireplace
Private Garden
Fully Furnished and Furnished
Heated Pool
Internet connection
Jacuzzi
Balcony/Deck/Terrace
Indoor Pool
Parking / Parking Lot
Number of Beds
View
sea
Mountain
City
Nature
Bluetooth Audio System
Disabled Friendly
Unusual Architecture
Sauna
Steam bath
Baby Bed
Private Pool